A zatem… dzień dobry

Dzień dobry wszystkim, miło mi Was poznać. Każdego, kto chciałby się czegoś o mnie dowiedzieć, zapraszam do zakładki „O mnie”.

Jak sama nazwa bloga wskazuje, w zamierzeniu chcę w nim poruszać m.in. tematy, które mogą mieć wiele wspólnego z eskapizmem. Na pierwszym miejscu będę prezentował tutaj swoją twórczość prozatorską. Bo mogę. Bo uważam, że w tym zakresie mogę się czymś pochwalić (pytanie tylko, czy Wy to pochwalicie).

Tony tekstu pisałem na sesjach PBF (w końcu każdy jakoś zaczynał, prawda?), mam też za sobą trochę opowiadań, mikropowieści i powieści, które zacząłem. Kilka nawet skończyłem, a co. Wszystko to głównie fantasy, ale zdarzyło mi się też skrobać fanfiki (z tego akurat powodu do dzisiaj przepraszam cały świat). Rzecz jasna nie wszystko mogę pokazać, nie powodując u Was szczękościsku, ale – trening czyni mistrza. I nadal chcę polepszać swój warsztat.

W tym momencie przypominam sobie porady o zachowywaniu zwięzłości przekazu. To jedna z pięt achillesowych mojego stylu, swoją drogą.

A więc jest to blog z moją twórczością, ale nie tylko. W końcu nie zawsze z pisaniem stoję tak, że jestem w stanie coś pokazać. W miarę możliwości spróbowałbym produkować też wpisy na tematy okołofantastyczne, literackie oraz językowe, wszystko zgodnie z moimi zainteresowaniami. Jest więc szansa, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Tym, którzy akurat weszli, życzę miłej lektury i proszę o danie mojej prozie szansę tudzież* o zostawienie komentarza. Jeśli uciekniecie po niej z krzykiem, też o tym napiszcie.

*Żeby uniknąć wątpliwości, „tudzież” występuje w znaczeniu „i”, nie „lub”. Częsty błąd.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s